Свято випуску в ЗДО №1 «Ялинка»

Дата: 28.05.2021 16:39

Ласкавий травень приніс у Пулинський заклад дошкільної освіти №1 «Ялинка» старшу групу «Ромашка» (вихователь І. О. Грибан) свято випуску, яке завжди приурочується до 1 червня - Дня захисту дітей.

Садочок вітав усіх випускників повітряними кульками, урочистою атмосферою, своєю святковістю, - розповідає директор ЗДО №1 Тетяна Колесник. - А далі, привітання дітей, вірші, композиції, ігри, квести, цікаві завдання, конкурси й прощальний вальс. На жаль, цьогорічні свята проходять без участі батьків, однак діти знають, що батьки будуть дивитися свято на відео, а тому талановито та креативно відтворювали вміло створені образи.

Є свято, обов’язково мають бути й подарунки. А подарунки для випускників придбані за надану матеріальну підтримку начальника відділу освіти Пулинської селищної ради Наталії Опанащук, за що ми щиро вдячні.

Так хочеться зупинити час і сказати: «Не поспішайте дорослішати, радійте дитячій безтурботності». Дитинство – найбезтурботніший щасливий час. То ж щасливої дороги, дорогі діти. Нехай ваша життєва дорога буде світла і радісна, нехай Господь завжди оберігає Вас.