Із засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 27.05.2021 15:30

27 травня відбулося восьме засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради, яке вів селищний голова Олександр Гаврилюк.

Членами виконкому розглянуто наступні питання:

- Про стан злочинності та правопорядку на території Пулино-Гутського та Мартинівського старостинських округів;

- Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пулинської селищної ради;

- Про виконання селищного бюджету за I квартал 2020 року;

- Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт Пулини;

- Про розроблення схеми санітарного очищування населених пунктів Пулинської селищної ради;

- Про закріплення територій для догляду та проведення благоустрою в населених пунктах на територіях старостинських округів селищної ради;

- Про розгляд заяви багатодітної матері Поварчук Валентини Володимирівни;

- Про затвердження Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку, зняття з нього та надання соціального житла особам, які потребують соціального захисту.

Розглянуто й питання щодо взяття на квартирний облік у зв’язку з об’єднанням черг квартирного обліку (приєднання Мартинівської громади) та інші.

У своєму виступі старший дільничний офіцер поліції сектора поліційної діяльності №1 Юрій Єрега звернув увагу присутніх на проблемні питання, що стосуються самогоноваріння, побиття пам’ятників на кладовищі, шахрайських дій в мережі Інтернет. З його слів, до поліції надходить багато звернень ошуканих покупців. Перед тим, як зробити замовлення через Інтернет, інформацію потрібно ретельно перевірити.

Правоохоронець ініціював питання створення громадських формувань від організацій, які б допомагали слідкувати за порядком у вечірній та нічний час. І на завершення Юрій Єрега запропонував керівникам організацій, установ, де є стоянки для велосипедів, встановити там камери спостереження.