Про запобігання та протидії домашньому насильству

Дата: 26.05.2021 14:43

25 травня працівниками служби у справах дітей Пулинської селищної ради спільно з начальником сектора поліцейської діяльності №1 відділення поліції № 4 Михайлом Бернацьким, начальником Пулинського бюро правової допомоги Олексієм Невмержицьким та начальником Пулинського районного сектора філії Центру пробації Тетяною Горбатюк проведено спільну нараду з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

В ході наради обговорили питання стану взаємодії механізмів, спрямованих на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від насильства, шляхом запобігання насильства, ефективного реагування на факти насильства, надання допомоги та соціального захисту постраждалим дітям та особам, забезпечення відшкодування заподіяної шкоди, належного розслідування фактів насильства та притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності.

Підсумовуючи, члени наради наголосили, що тільки за чіткої та злагодженої співпраці можливе досягнення певних результатів у протидії домашньому насильству.