На стадіоні побували варвари

Дата: 24.05.2021 14:54

На селищному стадіоні – чистота й порядок. Сюди приходять не тільки спортсмени й уболівальники, аби підтримати місцеву команду чи позайматися на встановлених спортивних тренажерах, але й нічні варвари, щоб позбиткуватися.

Крім спортивних тренажерів, на стадіоні облаштували спортивний майданчик зі штучним покриттям. Одним словом Пулинською селищною радою створено всі умови для спортивного розвитку та відпочинку жителів та гостей селища. Здавалося б, з усього тільки радіти треба. Але… Сьогодні вранці працівником стадіону виявлено збитки, заподіяні чиєюсь злою рукою: на воротах огорожі майданчика відбито ручку; з іншого боку огорожі (в районі футбольних воріт), в нижній її частині, пошкоджено металеві прути й сітку.

Той, хто це зробив, заподіяв збитків не комусь особисто, а усім нам, жителям громади. Тож будьмо уважнішими. Можливо, спільними зусиллями й вдасться натрапити на слід варвара.

І все ж сподіваємося, що здоровий глузд переможе. До спільного майна будемо ставитись, як до особистого.