23 травня – День Героїв України

Дата: 22.05.2021 15:55

Це День пам’яті всіх українців що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Це свято величі духу українських вояків-борців за волю України та є символом незборимості української нації.

Завдяки подвигу наших співвітчизників – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Січових стрільців, вояків армії УНР, холодноярців та воїнів УПА – Україна здобула омріяну незалежність. А сьогодні, завдяки сучасним Героям – Героям Небесної Сотні, учасників АТО/ООС – Україна і надалі гідно відстоює свою державність в часі війни з російським агресором.

Бібліотека Пулинської селищної ради організувала виставку-пам'ять про українців, які присвятили своє життя служінню українській нації, хто боронив Україну і боронить її сьогодні до останнього подиху.

За нашу рідну Україну,

Що зберегли на всі віки –

Низький уклін і тричі слава

Українські захисники.