Здобутки Пулино-Гутських спортсменів на обласних змаганнях

Дата: 21.05.2021 10:05

15 травня на базі Садківської селищної ради Житомирського району відбулися обласні змагання серед старостинських округів «Краще спортивне село Житомирщини». Захід проводила Житомирська територіальна організація ВФСТ «Колос».

У змаганнях взяли участь 10 команд. Пулинську громаду представляли спортсмени Пулино-Гутського старостинського округу.

В загальнокомандному заліку наша команда посіла сьоме місце. В особистому заліку спортсмени показали такі результати: теніс настільний – Людмила Панченко зайняла 2 місце, гирьовий спорт – Іван Зозуля – 3 місце, шашки – Валентина Панченко – 3 місце, шахи – Андрій Грибан – 6 місце, дартс – Лариса Зозуля – 4 місце й Андрій Ругаль – 6 місце, футзал – 5 місце – Р. Павлюк, Р. Григорусь, О. Грибан, Р. Грибан, Д. Сак, О. Зімін, Д. Мажаровський, Р. Соболівський.

Зазначу, що учасники нашої команди на таких змаганнях виступали вперше.

М. Шакура, представник команди, голова МО ВФСТ «Колос»