На роботу, як на свято

Дата: 20.05.2021 12:51

Святу вишиванки сьогодні 15 років. Саме стільки часу, в цей травневий день, кожен дістає із шафи свою барвисту вишиванку, щоб відчути свою причетність до самобутньої, неповторної української культури. Це один із днів, коли впевнено можна сказати: «На роботу, як на свято».

До акції «Одягни вишиванку» приєдналися старости нашої громади. Крім того, всією дружною «вишиваною командою» вони відвідали художній музей «Пулинські барви». Оглянули експозиції, надихнулись високим мистецтвом і зробили фото на пам'ять. Зарядившись позитивом, роз’їхались по своїх старостинських округах вирішувати щоденні буденні питання.

Одягайте свої вишиванки! Нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна та її символи!

Відділ гуманітарний