Відвідали краєзнавчий музей у Великому Лузі

Дата: 19.05.2021 10:38

У Міжнародний День музеїв, 18 травня, представники галузі культури та аматори Пулинської громади відвідали краєзнавчий музей у селі Великий Луг сусідньої Курненської громади.

Музей, створений у приватному будинку місцевим краєзнавцем Дмитром Люшненком, унікальний і неповторний. В його колекції – історичні документи, речі побуту, одяг, знаряддя праці. Всі експонати – то історія життя і розвитку, важких часів і розквіту села Великий Луг. Про кожну річ із колекції Дмитро Данилович розповідав як про надзвичайну коштовність, яка неоціненна для кожного, хто цінує історію і береже традиції.

Пулинську делегацію на вході в музей зустрічав народний колектив «Великолугівчанка». Колоритні й запальні учасниці ансамблю подарували справжнє відчуття насолоди українською піснею.

Поїздка була пізнававальною, емоційно насиченою і незабутньою. З нетерпінням чекаємо гостинних і позитивних великолугівчан у нашому художньому музеї «Пулинські барви».

Відділ гуманітарний