У Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2021 12:44

Музей «Пулинські барви» - перлина нашої територіальної громади. Тут зібрано чимало полотен не тільки митців громадського об’єднання художників-земляків «Пулинське земляцтво», але й подаровані іншими майстрами пензля. Нам є чим пишатися.

18 травня, в Міжнародний день музеїв, селищний голова Олександр Гаврилюк разом з начальником відділу гуманітарного Оленою Гузюк та головним спеціалістом Ларисою Громською завітали до художнього музею, аби привітати зберігача музейного фонду Олену Загацьку з професійним святом.

За сумлінну професійну діяльність на ниві музейної справи, особистий внесок у підтримку та розвиток музею «Пулинські барви» з побажаннями міцного здоров’я та особистого щастя Олені Загацькій вручено подяку.