Дата: 17.05.2021 19:22

yesПулинську громаду відібрано для участі у навчальній програмі «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами»!yes

Навчальна програма розпочнеться  з 25 травня  й складатиметься з наступних семінарів:

1. Принципи просторового планування.

2. Просторове планування в Україні.

3. Просторове планування в територіальних громадах.

4. Виклики просторового планування.

5. Земля та інші природні ресурси в територіальних громадах.

Від Пулинської громади участі у навчальній програмі візьмуть: заступник селищного голови, головний спеціаліст з питань земельних ресурсів та головний спеціаліст з інвестиційної діяльності.

Участь у даній програмі дасть можливість отримає знання та практичні навики у сфері просторового планування та управління природними ресурсами, а також ознайомиться із останніми законодавчими змінами у відповідних темах.