До Міжнародного дня захисту дітей служба у справах дітей  Пулинської селищної ради оголошує конкурс малюнків   “Громада майбутнього очима дітей”

Дата: 12.05.2021 15:18

“Громада майбутнього очима дітей”

До Міжнародного дня захисту дітей службою у справах дітей  Пулинської селищної ради оголошено конкурс дитячих малюнків “Громада майбутнього очима дітей” для дітей віком від 7 до 15 років.  Конкурс проводиться з 13 травня по 28 травня 2021 року на території Пулинської територіальної громади.

Для участі у конкурсі  потрібно:

1. Намалювати малюнок,  який відповідає темі конкурсу та підписати його (ПІБ, місце проживання, вік та контактний номер телефону.

2. Малюнок принести до служби у справах дітей  Пулинської селищної ради, яка знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 13, смт. Пулини, ІІ поверх, ліве крило)

Малюнки приймаються до 28 травня 2021 року.

Переможців конкурсу буде визначено 01 червня 2021 року.

«Діти - це наше майбутнє, це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу», - зазначає начальник служби у справах дітей Марія Остапчук.

За результатами конкурсу на  переможців чекають призи!