Із засідання позачергової сесії селищної ради

Дата: 11.05.2021 15:33

11 травня відбулося сьоме позачергове засідання сесії восьмого скликання Пулинської селищної ради, на розгляд якого було внесено наступні питання:

1. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва та обслуговування магазину;

2. Про доцільність передачі нерухомого майна в оренду;

3. Про внесення змін до селищного бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

4. Різне.

По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення, а саме:

1.Надати дозвіл громадянці О. Канюці на виготовлення детального плану території земельної ділянки: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування магазину непродовольчих товарів, господарських будівель та споруд за адресою: смт Пулини, вул. Героїв Небесної Сотні».

2.Визначити за доцільне передати в оренду нерухоме майно – нежитлові приміщення, що знаходяться по вул. Шевченка, 116, в смт Пулини;

- вважати дане рішення погодженням уповноваженого органу управління – Пулинської селищної ради рішення балансоутворювача про намір передачі майна в оренду;

- балансоутворювачу КБП «Пулинський водоканал» селищної ради здійснити всі необхідні дії, передбачені Законом та порядком, що стосуються подальшої процедури передачі в оренду майна, вказаного в пункті першому цього рішення.

3. Внесено зміни до селищного бюджету, перерозподілено видатки бюджету селищної територіальної громади для потреб КНП «Лікарня» селищної ради в сумі: 80000 грн; КНП «ЦПМСД» селищної ради  – 30000 грн.

Сесію вів селищний голова Олександр Гаврилюк.