Вдячні ТОВ «ВЕДЕРСТАД» за підтримку

Дата: 11.05.2021 13:52

Пулинська школа мистецтв селищної ради – це заклад, в якому дітки навчаються мистецьким наукам та постійно радують жителів громади своїми досягненнями.

В час пандемії, коли є періоди, що навчання проводиться дистанційно, для якісного процесу навчання школі потрібно необхідне обладнання.

Чудово, що в такий нелегкий час знаходяться люди, які готові підтримати і допомогти.

Нещодавно я звернувся до Олександра Собецького, працівника ТОВ «ВЕДЕРСТАД», з проханням допомогти навчальному закладу. Олександр вислухав мене і запропонував звернутись з листом до Генерального директора ТОВ «ВЕДЕРСТАД» Віталія Філатова. Минуло зовсім небагато часу і Олександр Йосипович завітав з подарунками до нас. Тепер у школі мистецтв є потужний ноутбук «DELL» та великий монітор до нього. Поспілкувавшись з паном Олександром, я зрозумів, що це людина яка дуже любить дітей, а особливо творчих дітей.

Хочу подякувати Генеральному директору ТОВ «ВЕДЕРСТАД» Віталію Філатову та Олександру Собецькому за допомогу школі та  підтримку наших юних талантів.

З вдячністю Василь Бернацький, директор школи мистецтв