Старостинські округи: урочистості до 8-9 Травня

Дата: 11.05.2021 11:47

9 Травня відбулися урочистості до Дня Перемоги та Дня пам’яті й примирення в Пулино-Гутському старостинському окрузі.

До пам’ятників загиблим воїнам часів Другої світової війни в с. Чернявка та Пулино-Гута покладено квіти.

Староста округу Тетяна Костриця привітала вдів інвалідів війни:

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Вшанували пам'ять загиблих в роки Другої світової війни в Очеретянському старостинському окрузі.

До пам’ятників у с. Очеретянка та Ясна Поляна лягли букети квітів. Відбулося освячення пам’ятних місць:

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

З нагоди Дня Перемоги та Дня пам’яті й примирення привітали учасників Другої світової війни с. Івановичі.

Староста Івановицького старостату Людмила Черниш разом з депутатом Пулинської селищної ради Надією Рябченюк відвідали семеро учасників війни, яким вручили продуктові набори. Грошову допомогу надав директор ТОВ «Агро-Регіон Житомир» Віталій Гудзюк:

Фото без описуФото без описуФото без опису

Покладання квітів до пам'ятника воїнам, загиблим у роки Другої світової війни в селі Ялинівка: