Відвідали ветеранів Другої світової

Дата: 11.05.2021 09:21

Уже стало доброю традицією: до Дня Перемоги селищний голова Олександр Гаврилюк відвідує ветеранів Другої світової війни.

7 травня селищний голова Олександр Гаврилюк разом з секретарем ради Людмилою Метельською та начальником відділу гуманітарного Оленою Гузюк відвідали ветерана Петра Федоровича Грибана та вдову ветерана Ольгу Андріївну Волощук (Піскун), вручивши їм продуктові набори.

Час невпинний. З кожним роком все менше залишається людей, які наближали Велику Перемогу. Ми низько вклоняємося їхньому подвигу, цінуємо їх внесок в Перемогу та відбудову повоєнного життя.

Вони – наша історія, приклад волі й незламності, міцної сили й справжнього патріотизму. Їхня щира любов до рідного краю, пам'ять про славетні бойові подвиги є і завжди будуть яскравим прикладом для молодих поколінь.