Представники управління державного екологічного нагляду здійснили планову перевірку

Дата: 29.04.2021 16:12

27 квітня представники управління державного екологічного нагляду у Житомирській області здійснили планову перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства Пулинською селищною радою.

Основне коло питань, що перевірялися, стосувалися – поводження з безхазяйними відходами на території громади, дотримання вимог у сфері поводження з відходами та дотримання вимог охорони навколишнього природного середовища,  організація роботи у сфері поводження з відходами та робота комісії з обстеження аварійних дерев.

Заступник селищного голови Анатолій Мурзаков зазначає, що в ході перевірки звернуто увагу на ці та інші питання, зокрема й викидів забрудненого повітря в атмосферу.  Фото без опису