29 квітня – Міжнародний день танцю

Дата: 29.04.2021 08:43

«Танець - поема, в ній кожен рух - слово»

Мата Харі.

Фото без описуЦе свято, присвячене усім танцювальним стилям. Його проведення ініціювала Міжнародна рада танцю, в день народження французького балетмейстера Жана-Жоржа Новерра, який увійшов в історію як «батько» сучасного балету.

При всій своїй красі та легкості, танець – важка праця і дисципліна, щоденні репетиції і тренування. Тому пов’язують себе з танцем ті, хто жити не може без музики, чиє серце б’ється з нею в такт, а ноги постійно повторюють «степи» та «па». На обличчі – ані тіні сумніву, ні страху, ні напруги, ніщо не видасть ознак зусиль – лише торжествуюча посмішка людини, яка пізнає суть Краси!

В це величне свято хочу привітати «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» та його художнього керівника Максима Пташнюка. За роки наполегливої праці художнього керівника та віддачі вихованців поставлено та станцьовано понад сотню танців, взято участь у Міжнародних, Всеукраїнських та обласних фестивалях-конкурсах, де здобуті призові місця.

Важко підібрати слова привітання для тих, чиє існування цілком складається з нескінченного яскравого свята...

Для тих, чий кожен перевірений рух – чергова перемога над приземленістю тлінного тіла!

Для тих, кому випало на долю нескінченне щастя перебувати в гармонії мелодій і польоту душі!

Дозвольте від щирого серця привітати  вас із Міжнародним днем танцю та побажати міцного здоров'я, творчих успіхів і перемог, приголомшливого почуття ритму, неймовірної пластики, витривалості, ентузіазму і величезної віри в свої можливості! Невичерпної всім вам сили, завзяття, терпіння, відкриття себе у нових програмах і напрямках, чарівної хореографії, спортивного гарту, перемог і бурхливих оплесків!

Танцюйте і будьте щасливі!

Фото без описуФото без описуФото без описуОксана Василенко, директор КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості»

Пулинської селищної ради