Фестиваль-конкурс літературної творчості «Читанка»

Дата: 28.04.2021 15:25

27 квітня відбувся VII обласний фестиваль-конкурс літературної творчості «Читанка», який має на меті популяризацію читання серед молоді та розвитку творчого мислення дітей.

Участь у заході взяли 38 здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти від 6 до 18 років. Журі оцінювали майстерність читання віршів або уривків творів у трьох вікових категоріях: молодша (6-13 років), середня (11-14 років) та старша (15-18 років).

У зв’язку з епідемічною ситуацією в Україні програма конкурсу у 2021 році передбачила заочне оцінювання виступів, поданих у форматі відеозапису. Конкурсні виступи учасників оцінювали за такими критеріями: індивідуальний і творчий підхід до прочитання та сценічного виконання; емоційно-смислова експресивність виступу; культура й артистизм мовлення; комунікативні здібності; наявність і доцільність додаткового матеріалу.

Вперше на фестиваль-конкурс надіслала свою роботу Сабіна-Анна Дмуховська і отримала Диплом ІІІ ступеня, у молодшій віковій категорії. Успіхів тобі, маленька пошановувачка читання, прагнення до нових звершень та світлого майбуття.

Оксана Василенко, директор КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості»

Пулинської селищної ради