Учні школи мистецтв отримали престижні європейські дипломи

Дата: 27.04.2021 16:11

Нещодавно в Болгарії в м. Варна проходив Міжнародний дистанційний конкурс «Talents of the 21 centyry», учасниками якого були представники з різних країн. Учні школи мистецтв Пулинської селищної ради також взяли участь в цьому конкурсі та отримали престижні європейські дипломи.

Приємно, що викладач по класу «Сольного співу» Яна Олександрівна Сомплавська подала заявку в категорію «В-вокал» та отримала почесне І місце. Її учні також отримали відзнаки: Софія Тичина – ІІІ місце, Юрій Дехтярук – ІІ, Назар Войтюк – ІІІ, Ангеліна Войтюк – ІІІ, Божена Бернацька – ІІ, Дарія Дюбченко – ІІІ, Даша Рибчинська – ІІ, Софія Лонська – ІІІ місце.

Зайняли призові місця й учні викладача Івана Григоровича Іщенка: Богдана Бойко – І місце (сопілка), Андрій Корнійчук – ІІІ (сопілка).

Баяністи та акордеоністи – учні Василя Миколайовича Бернацького теж поповнили скарбничку здобутків Пулинської школи мистецтв. Віталій Плосковітов здобув ІІІ місце, Юрій Дехтярук – ІІ, Божена Бернацька – ІІ.

«Щиро вітаємо наших юних талантів, бажаємо їм міцного здоров'я та натхнення» – сказав на завершення директор школи мистецтв Василь Бернацький.