Перемога на Всеукраїнському конкурсі писанкарства

Дата: 27.04.2021 09:10

22-23 квітня в місті Житомир на базі обласного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся Всеукраїнський конкурс писанкарства «Великодні писанки».

У заході взяли участь 79 учасників з 12 областей України, які представили роботи у двох вікових категоріях: молодшій (6-13 років) та старшій (14-18 років).

Упродовж конкурсних днів журі оцінили писанкові композиції на тему «Дерево життя», а також контрольний розпис наживо через онлайн-платформу.

Тетяна Васильчук, вихованка КЗПО ЦДЮТ Пулинської селищної ради, учениця ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка за оцінками журі в написанні контрольного розпису отримала Диплом ІІІ ступеня.

Всеукраїнському конкурсу писанкарства передував обласний етап конкурсу «Великодні писанки», в якому маємо такі результати:

Диплом І ступеня – Тетяна Васильчук;

Диплом ІІІ ступеня – Іванна Кравченко;

Диплом учасника – Ліана Опанащук.

Всі переможці конкурсу є вихованками КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості».

Вітаю дівчат та їх наставника Людмилу Подкауру, керівника гуртків КЗПО ЦДЮТ Пулинської селищної ради з перемогами. Подальших успіхів та натхнення на роботу.

На передодні свята щиро вітаю всіх з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії й любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя.

Христос Воскрес!

Оксана Василенко, директор КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості»

Пулинської селищної ради