До 35-річчя аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2021 10:29

Чорнобиль - наш біль і пам'ять. Сьогодні ми з болем в серці згадуємо події 35-річної давності – трагедію, що сталася на ЧАЕС.

26 квітня працівники Пулинської селищної ради на чолі з головою Олександром Гаврилюком поклали квіти до пам’ятника аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Своїми спогадами про ті страшні події поділився ліквідатор наслідків техногенної аварії на ЧАЕС, житель с. Чернявка, В’ячеслав Гавриш.

Рятуючи у далекому 1986 році рідну землю, ліквідатори, не шкодуючи власного життя, насправді зберегли весь світ від радіоактивної загрози.

Ми шануємо учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які серед нас і пам’ятаємо загиблих героїв.