23 квітня - Всесвітній день книги і авторського права

Дата: 21.04.2021 10:31

«Хто полюбить книгу,

той далеко піде у своєму розвитку

Книга рятує душу від здерев'яніння».

Тарас Шевченко

У квітні 1995 року Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року.

Традиція святкування Дня книги народилась у Каталонії, де 23 квітня, у День Святого Георга, традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку. Цього дня також було прийнято дарувати книги близьким.

Своїм святом цей день вважають автори, видавці, вчителі, бібліотекарі та всі, хто причетний до книжкової справи.

Її величність – «Українська Книга» – під такою назвою в бібліотеці Пулинської селищної ради організована книжкова виставка-калейдоскоп, приурочена до цієї дати.

У Всесвітній день книг і авторського права вітаємо всіх наших авторів. Нехай ваш талант і надалі продовжує служити збереженню і примноженню духовного багатства нашої держави!

А всім шанувальникам книги бажаємо нових відкриттів, реалізації творчих задумів та натхнення!

«Читайте! Читайте! Читайте!

Читайте  не поспішаючи,

щоб не втратити жодної краплі

коштовного змісту книги.

Читайте! Нехай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б однієї сторінки з нової книги!» (К.Паустовський).