Навіщо смітити, коли поряд урна?!

Дата: 20.04.2021 11:12

Так уже в нас повелося: хтось трудиться, а хтось зневажає людську працю.  У селищному парку, біля лавочок, знову насмітили.

Не минуло багато часу (від 9 квітня) як працівники Пулинської селищної ради та інших організацій і установ провели весняне прибирання. Чи не найбільше уваги того дня було приділено благоустрою селищного парку. Люди повимітали, позгрібали територію, пофарбували лавочки, навели лад на клумбах – зробили чистоту й затишок, аби приємно було пройтися алейками чи посидіти на лавочці.

Сьогодні дуже прикро було дивитися, як біля однієї з лавочок, поряд з урною, розсипано соняшникове насіння. Напрошується просте запитання: чому наші односельці так роблять? Чому не цінують працю інших, чому смітять там, де живуть, де відпочивають?

Доречно згадати народну мудрість: «Навіть пташка у своє гніздо не гадить»…