Пулинська ТГ отримала подяку

Дата: 16.04.2021 16:11

Пулинська територіальна громада отримала подяку від комунального некомерційного підприємства «Госпіталь ветеранів війни» міста Бердичів та ветеранів АТО.

15 квітня на засідання сесії селищної ради завітали представники ГО «Пулинської районної Спілки учасників бойових дій» Андрій Висоцький та Сергій Яровий, аби подякувати Пулинській територіальній громаді в особі селищного голови Олександра Гаврилюка від Спілки учасників бойових дій, себе особисто та головного лікаря КНП Ю.П.Журбенка за надану госпіталю допомогу.

Оголошена подяка такого змісту: «За громадську активну позицію, за співпрацю, моральну підтримку інвалідів, ветеранів війни, учасників АТО, за втілення своєю увагою та допомогою добра, радості, тепла і любові у серцях людей».