Із засідання шостої сесії селищної ради

Дата: 15.04.2021 16:40

15 квітня відбулося засідання чергової шостої сесії Пулинської селищної ради восьмого скликання, яке вів селищний голова Олександр Гаврилюк.

Депутатами розглянуто 28 питань різного змісту порядку денного, 17 – земельних й багато інших.

Зі звітом про виконання Плану (Програми) економічного і соціального розвитку Пулинської селищної ради за 2020 р. та слайдовою презентацією виступив селищний голова Олександр Гаврилюк.

Начальник фінансового відділу Людмила Сак інформувала про виконання селищного бюджету Пулинської територіальної громади та сільського бюджету Мартинівської територіальної громади за 2020 р.

Після кількох невдалих спроб сьогодні врешті-решт обрано старосту Івановицького округу. Цю посаду обійматиме Людмила Черниш, яка до нинішнього часу працювала діловодом.

Депутати активно проголосували за затвердження життєво важливих Програм Пулинської селищної ради, а саме:

- цільової Програми ресоціалізації засуджених осіб на 2021-2023 роки;

- Програми профілактики злочинності на 2021-2023 роки;

- Програми зайнятості населення на 2021 рік;

- Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2021-2025 р.;

- Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним  методом;

- Програми розвитку Пулинської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області щодо облаштування сервісного центру обслуговування платників податків на 2021 рік.

Затверджено План (Програми) економічного і соціального розвитку Пулинської селищної ради на 2021 рік; внесено зміни до селищного бюджету на 2021 рік. Крім цього, прийнято й інші рішення.

Представники районної спілки учасників АТО/ООС подякували селищному голові Олександру Гаврилюку за надану допомогу КНП «Госпіталь ветеранів війни» м. Бердичів.

У зв’язку з великою кількістю питань, що вносились на розгляд сесії, у пленарному засіданні зроблено перерву до наступного четверга, 22 квітня.