Служба у справах дітей інформує

Дата: 14.04.2021 10:04

13 квітня провідним спеціалістом служби у справах дітей Пулинської селищної ради  Оксаною Пітрою спільно з начальником районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяною Горбатюк проведено профілактичний захід з неповнолітнім, що перебуває на обліку в районному секторі з питань пробації та на обліку служби у справах дітей. Сім’я, де проживає неповнолітній разом з його законним представником, знаходиться у складних життєвих обставинах.

Мета цього заходу – формування в неповнолітнього негативного ставлення до шкідливих звичок (паління, вживання алкогольних напоїв, наркотиків).

Проведене анкетування на тему: «Проблема шкідливих звичок», дало можливість дитині краще зрозуміти актуальність проблеми алкоголю, тютюнопаління та вживання наркотиків.

В ході заходу проведено роз’яснювальну профілактичну роботу щодо недопущення скоєння повторних злочинів.

Із законним представником неповнолітнього проведено профілактичну бесіду щодо належного виконання своїх обов’язків, контролю дозвілля та кола друзів і знайомих дитини.