«Через мислення зміни свою поведінку»
Відповідно до проведених оцінок ризиків вчинення повторних кримінальних правопорушень, однією з криміногенних потреб суб’єктів пробації є «Контроль над поведінкою та мисленням». Конкретне завдання впливу на вищезазначену криміногенну потребу – сприяння формуванню позитивної мотивації для зміни способу та якості життя.
12 квітня фахівець із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Пулинської селищної ради Аліна Грибан провела бесіду в індивідуальному порядку із суб’єктами пробації профілактично-роз’яснювального характеру на тему: «Через мислення зміни свою поведінку».
Під час бесіди для під облікових осіб наведено приклади навичок самоконтролю та управління гнівом, недопущення агресії та насильства у сучасному світі, а також наголошено, що комунікація – ефективний спосіб досягнення взаєморозуміння.
Бесіду проведено у спокійний обстановці, суб’єкти пробації активно брали участь в обговоренні теми.
Пулинський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації»у Житомирській області