«Через мислення зміни свою поведінку»

Дата: 13.04.2021 15:45

Відповідно до проведених оцінок ризиків вчинення повторних кримінальних правопорушень, однією з криміногенних потреб суб’єктів пробації є «Контроль над поведінкою та мисленням». Конкретне завдання впливу на вищезазначену криміногенну потребу – сприяння формуванню позитивної мотивації для зміни способу та якості життя.

12 квітня фахівець із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Пулинської селищної ради Аліна Грибан провела бесіду в індивідуальному порядку із суб’єктами пробації профілактично-роз’яснювального характеру на тему: «Через мислення зміни свою поведінку».

Під час бесіди для під облікових осіб наведено приклади навичок самоконтролю та управління гнівом, недопущення агресії та насильства у сучасному світі, а також наголошено, що комунікація – ефективний спосіб досягнення взаєморозуміння.

Бесіду проведено у спокійний обстановці, суб’єкти пробації активно брали участь в обговоренні теми.

Фото без описуПулинський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації»у Житомирській області