Василь Бернацький: «Радіємо за наших вихованців»

Дата: 13.04.2021 14:30

Навчальний рік потихесеньку добігає до свого логічного завершення. Але учні школи мистецтв Пулинської селищної ради продовжують радувати своїх рідних, близьких, а також викладачів новими здобутками та перемогами в обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Директор школи мистецтв Василь Бернацький розповідає:

- Нещодавно в Житомирі відбувся третій етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням. Конкурс проходив у двох номінаціях: «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво». Наші юні таланти взяли участь в цьому престижному мистецькому заході й отримали чудові результати.

Тетяна Грибан посіла почесне ІІ місце, Анастасія Грибан – ІV.

Грамоти за участь отримали Анастасія Туровець, Мар'яна Яременко та Інна Бернацька. Грамотою також відзначено чудового викладача художнього відділу Леоніда Віталійовича Фесенка.

Декілька робіт наших дітей було відібрано для експозиції в м. Київ.

Радіємо за наших вихованців,  бажаємо їм подальших творчих злетів.