Аби село Івановичі було ще чистішим та охайнішим

Дата: 12.04.2021 10:48

Аби село було ще чистішим та охайнішим, до соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою території долучилися в с. Івановичах.

Діловод старостинського округу Людмила Черниш розповідає, що наводити порядок у центрі села розпочали ще на початку минулого тижня. 9 квітня працівники закладів культури прибирали територію біля приміщення Будинку культури. Гарно потрудилися і працівники місцевої школи.

Силами працівників старостату впорядкували автобусну зупинку та прилеглу територію: зібрали сміття, побілили будівлю. Місцеві активісти вирубали в канаві самосій, допомогли вивести зібраний непотріб.

«Крім цього, нам іще потрібно біля приміщення старостату побілити дерева, бордюри, перекопати квітник. Усе це ми зробимо найближчим часом», – сказала Людмила Черниш.