Чистота – найважливіша ознака комфорту

Дата: 09.04.2021 14:51

Як уже зазначалося в наших попередніх матеріалах, Пулинська територіальна громада оголосила соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій, що проводиться сьогодні, 9 квітня.

Крім працівників органу місцевого самоврядування, до акції долучилися працівники ЗДО «Ялинка» і «Сонечко», Центру культури і дозвілля, районного споживчого товариства, магазину «Ванда» та інші.

Близько 12 години працівники селищної ради взялися до праці: проводили роботи по благоустрою парку та стадіону, фарбували сміттєві бачки та лави, працювали на клумбах. Зокрема жіночий колектив білив бордюри та опори електропередач, сапали клумби, чоловіки – фарбували, обрізали дерева. Працівники відділу гуманітарного трудилися на стадіоні, садили дерева.

Після проведеної роботи потьмянілі після зимівлі бордюри та опори електропередач знову стали нарядно-білими. Пофарбовані сміттєві бачки ще більше приваблюють зір перехожих, вабить чистотою і стадіон. Адже чистота є найважливішою ознакою комфорту.

Запрошуємо жителів громади підтримати акцію: прибрати вулиці навпроти своїх будинків та садиб, не боятися зауважити, якщо на ваших очах плюють соняшниковим лушпинням чи кидають недопалки собі під ноги. Адже лише наша спільна праця зробить довкілля чистішим та охайнішим.