Про щеплення проти COVID-19: КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 08.04.2021 15:51

Вакцинація проти COVID-19 допомагає сформувати імунітет до вірусу, захищає від інфікування та важкого перебігу хвороби.

Станом на 10 годину 8 квітня проти COVID-19 у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пулинської селищної ради вакциновано 180 осіб. Щеплення триває з 23 березня.

Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Кульбовська говорить, що вакцинації підлягають насамперед медичні працівники, що працюють з хворими на коронавірус, люди віком 65+, соціальні робітники, працівники служб у справах дітей.

Усі бажаючі вакцинуватися можуть звертатися до сімейних лікарів або ж записатися за номером телефону реєстратора: 067 216 98 23. Вакцинація проводиться у кабінеті щеплень на четвертому поверсі.

У вакцинованих осіб ускладнень не спостерігалося, тяжких наслідків не було.

Начальник служби у справах дітей селищної ради Марина Остапчук зазначила, що їй було проведено щеплення 31 березня, ускладнень не спостерігалось.