Перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко відвідала «Лікарню» Пулинської селищної ради

Дата: 08.04.2021 14:52

Для визначення готовності закладів охорони здоров’я для госпіталізації в Житомирській області пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та надання медичної допомоги розпорядженням голови Житомирської ОДА від 07.04.2021 № 246 при облдержадміністрації створено моніторингову комісію, контроль за роботою якої здійснюватиме перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

7 квітня Наталія Остапченко відвідала КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради та Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання (центральна районна лікарня) для моніторингу готовності цих закладів надавати допомогу хворим на коронавірус.

Під час перевірки встановлено: в Пулинській лікарні визначено 50 ліжкомісць для хворих на коронавірусну інфекцію та пацієнтів із підозрою на COVID-19, з яких зайнято 23 та 3 відповідно. Отже, всього заповнено 56% ліжкомісць. Киснем забезпечено 95% ліжок;