Дата: 06.04.2021 12:10

Начальник відділу гуманітарного Пулинської селищної ради Олена Гузюк зазначає, що за підтримки проєкт Міжнародного банку реконструкції і розвитку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», на виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 03.03.2020 року №184 «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічного оснащення щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей» та сприяння Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації для посилення спроможності об’єднаних територіальних громад щодо виконання ними повноважень і функцій у сфері соціального захисту населення і захисту прав дітей селищна рада отримала офісне оснащення та комп’ютерне обладнання.

Згідно з наказом, даним технічним оснащенням (комп’ютерне обладнання, сучасні меблі) забезпечені працівники відділу гуманітарного селищної ради, що здійснюють діяльність з питань соціального захисту населення, спеціалісти служби у справах дітей та працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» селищної ради. Це дасть можливість працівниками надавати послуги жителям громади в комфортних умовах, якісно і ефективно.