Працівники селищної ради розпочали весняне прибирання

Дата: 05.04.2021 16:57

Традиційно з настанням весняного тепла, з метою поліпшення благоустрою, дбайливі господарі проводять прибирання.

Відповідно до розпорядження селищного голови Олександра Гаврилюка від 02.04.21 р. про весняний благоустрій та санітарне прибирання територій Пулинської громади з 5 квітня до 7 травня поточного року триватиме санітарне прибирання територій громади.

5 квітня працівники Пулинської селищної ради прибирали сміття біля кладовища с. Веселе та на прилеглих територіях до сміттєзвалища. Побутові відходи збирали в мішки та вантажили на трактор.

На прибиранні трудилися працівники усіх відділів селищної ради разом з секретарем ради Людмилою Метельською та заступником голови Сергієм Мурзаковим, розбившись на групи. Сміття збирали не тільки обабіч дороги, в переліску, але і на полі.

Тепер, коли зазеленіє травичка, узбіччя дороги милуватиме око чистотою.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуМинулого тижня проводили прибирання і в старостинських округах нашої громади. «1 квітня ми зібрали сміття на своєму відрізку траси «Київ-Чоп», - розповідає староста Бабичівського округу Валентина Бовсунівська. – Назбирали близько двох десятків мішків різного непотребу».