Пройшов перший весняний призов до ЗСУ

Дата: 05.04.2021 11:07

Служба в Збройних Силах України – почесний обов’язок кожного свідомого громадянина. Сьогодні, 5 квітня, на території районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Житомирської області в смт Пулини відбулася перша весняна відправка шістьох призовників на строкову службу.

Отримувати знання з військової справи та захисту державної цілісності будуть четверо юнаків з Пулинської громади. Це Микола Шевчук (с. Стара Олександрівка), Дмитро Кучер (смт Пулини), Артур Димнич (с. Ясна Поляна), Олександр Мельничук (с. В’язовець).

З напутніми словами до призовників звернувся військовий комісар, підполковник Валерій Сидорчук, котрий побажав їм легкої служби. Щоб в майбутньому з гордістю згадували час, проведений в лавах ЗСУ, щоб могли стати гідними захисниками своєї держави.

Батькам подякували за виховання синів.

Після урочистості майбутні захисники відбули до обласного збірного пункту. Їх проводжали батьки та рідні.