Під впливом алкоголю люди частіше вчиняють злочини

Дата: 29.03.2021 16:59

Волонтер розповів суб’єктам пробації про негативні наслідки вживання спиртних напоїв

25 березня волонтер пробації Артем Берчук провів індивідуально-профілактичні бесіди із підобліковими Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області. Говорив волонтер з клієнтами пробації про негативний вплив алкоголю та здоровий спосіб життя.

Під час бесіди суб’єктам розповіли про негативні наслідки вживання спиртних напоїв.

Значна частина вчинених суб’єктами пробації кримінальних правопорушень вчинені під впливом алкоголю, що відповідно до ст. 67 Кримінального кодексу України є обтяжуючою обставиною покарання. Під час зустрічі суб’єкти активно брали участь в обговоренні даної теми. Кожний з учасників розповів волонтеру про свій життєвий досвід, пов’язаний із вживанням спиртних напоїв.

Співпраця із волонтерами дає позитивні результати в запобіганні вчинення повторних правопорушень засудженими особами, тому запрошуємо небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації, які досягли 18 річного віку та володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації.

Звертатись за адресою: смт Пулини, Житомирська область, каб. № 5, тел.: 096 16 07 076

Пулинський районний сектор філії ДУ Центр пробації у Житомирській області