Літературний календар: до 85-річчя Олексія Опанасюка

Дата: 29.03.2021 09:20

«З краю житичів» – так сказав про себе в одному своєму творі сам письменник, чиє 85-річчя ми відзначаємо 29 березня.

Олексій Євменович Опанасюк (29 березня 1936–3 червня 2011) – український письменник та громадський діяч, уроженець Брусилівщини.

Прозаїк високої проби, чутливий до національної і соціальної фальші публіцист, невтомний громадський діяч. Один із тих, хто послідовно боронить національні честь і гідність, хто докладає всіх зусиль для здійснення нашого найвідповідальнішого завдання – до формування української нації. Таких, як Олексій Опанасюк, здавна іменують просто й точно: лицар духу". Так висловився про творчість О.Опанасюка секретар Національної спілки письменників України Анатолій Погрібний.

До ювілею письменника Пулинська селищна бібліотека розгорнула тематичну книжкову викладку для охочих ознайомитись із творчістю О.Опанасюка.