Про профілактику туберкульозу

Дата: 26.03.2021 14:36

Фото без опису22 березня 2021 року з підобліковими Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області поспілкувалась фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Пулинської селищної ради Аліна Грибан. Фахівець в індивідуальному порядку говорила з клієнтами пробації про профілактику туберкульозу.

Мета заходу – напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом  проінформувати про глобальну епідемію туберкульозу і дати зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можна і потрібно. Як кажуть, хворобу легше попередити, ніж потім лікувати. Тож під час спілкування Аліна Грибан наголосила, що ефективним і раннім способом виявлення туберкульозу є флюорографія, яка входить в програму обов’язкових аналізів щорічного огляду, а тому робити її рекомендують регулярно.

Пулинський районний сектор філії Центру пробації у Житомирській області