Приємна звістка із Болгарії

Дата: 25.03.2021 15:24

В лютому  у м. Варна (Болгарія) було проведено дистанційний конкурс "Таланти 21 століття". Хотілося б відзначити, що участь у конкурсі була безкоштовною. За інформацією організаторів, загальна кількість поданих заявок  7500. З них – 520 в номінації "Хореографія".

Від школи мистецтв у конкурсі прийняв участь хореографічний колектив "Сузір'я" (керівник Олена Оріховська). Два дні тому на електронну пошту було надіслано диплом першого ступеня. Вітаємо наших  талановитих дівчат та їх наставника з перемогою. Разом із дипломом прийшло запрошення взяти участь в очному конкурсі, який буде проходити в Болгарії, в місті Бальчик.

Директор школи мистецтв Василь Бернацький зазначив: «Працювали дружною командою. Запис композиції для конкурсу проходив на сцені Центру культури і дозвілля. Вдячні директору закладу Віктору Саюку за створення умов для репетицій і запису колективу».