Актуалізація Стратегії розвитку Пулинської громади до 2027 року

Дата: 25.03.2021 14:57

Стратегія розвитку – це визначення майбутнього, до якого прагне громада. Наразі в Пулинській територіальній громаді триває процес актуалізації цього стратегічного документу.

Рік тому Пулинською селищною радою за підтримки програми «U-LEAD з Європою» була напрацьована та затверджена Стратегія розвитку Пулинської селищної територіальної громади до 2027 року. У зв’язку з приєднанням Мартинівської сільської ради до складу Пулинської ТГ увійшли чотири старостинські округи (Бабичівський, В’юнківський, Мартинівський, Новозаводський), тож Стратегію розвитку громади потрібно оновити та доопрацювати з урахуванням думки жителів населених пунктів вищезазначених округів.

З 25 березня по 23 квітня серед жителів Бабичівського, В’юнківського, Мартинівського та Новозаводського старостинських округів буде проведено анонімне опитування для визначення основних проблем, які існують в громаді.

Є декілька варіантів проходження опитування:

1. Онлайн за посиланням;

2. Взяти готовий бланк опитування в місцевому старостаті, або самостійно завантажити бланк за посиланням та роздрукувати. Заповнений бланк можна залишити в спеціальній скриньці, яка знаходиться в приміщенні місцевого старостату або селищної ради.