КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради розпочала стаціонарне лікування хворих на COVID-19

Дата: 23.03.2021 17:00

За інформацією директора КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради Павла Гуменюка, з 22 березня в лікарні розпочало працювати ковідне відділення.

КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради 20 березня була включена до переліку лікарень з надання медичної допомоги хворим на  COVID-19. Пакет документів по наданню стаціонарної допомоги хворим на COVID-19 лікарнею подані до Національної служби здоров'я України.

Ковідне відділення облаштовано  на першому поверсі лікарні, де раніше було терапевтичне відділення,  та розраховане на 50 ліжок. Для прийняття хворих визначено окремий вхід.  У самому відділенні передбачено чисту та грязну зони. Розгорнуто палату інтенсивної терапії. Лікарня забезпечена деззасобами, антисептиками.

КНП «Лікарня»  буде надавати медичну допомогу пацієнтам згідно визначеного маршруту швидкої допомоги – це Новоград -Волинський та Пулинські райони.

Медичний персонал лікарні готовий  для роботи в ковідному відділенні.

Єдина проблема, яка сьогодні є в Житомирській області – брак кисню – зазначив директор закладу Павло Гуменюк. В медзакладі на даний час вистачає кисню, але при великій завантаженості відділення може бути потреба у додатковому  кисню.

Станом на 23 березня у відділенні на лікуванні перебуває 20 пацієнтів.