21 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2021 14:57

Сьогодні важко уявити життя без роботи житлово-комунального господарства. Адже їхня праця – це затишок в наших оселях, охайність і чистота вулиць, дворів та прибудинкових територій.

Напередодні професійного свята працівників комунального багатогалузевого підприємства «Пулинський водоканал» від імені селищної ради привітав начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та інвестиційної діяльності Іван Кайданюк, який вручив Почесні грамоти таким працівникам: охороннику очисних споруд КБП «Пулинський водоканал» Миколі Вікарчуку, фахівцю Ірині Шлінчак, головному бухгалтеру Вікторії Кравченко.

Своїх колег привітав начальник КБП «Пулинський водоканал» селищної ради Володимир Черниш, котрий звернув увагу на те, що послуги водопостачання і водовідведення, освітлення вулиць, ритуальні послуги і благоустрій є дуже важливими. Щоденна праця комунальників є необхідною.

Працівникам галузі побажали міцного здоров’я, мирного неба, усіляких гараздів і доброзичливих споживачів.