20 березня – Всесвітній день Землі

Дата: 19.03.2021 08:35

Зупинись, людино, на мить...Фото без опису

І відчуй, як планеті болить.

Як із серця крик вирина -

Зупинися, Земля в нас одна!

У всьому світі 20 березня відзначається Міжнародний день Землі, запроваджений з ініціативи Організації об'єднаних націй. Цю дату обрали не випадково: 20 березня знане як день весняного рівнодення, символ пробудження природи і початку нового кола її розвитку.

Наша планета Земля наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили бурхливий розквіт життя на такому обмеженому просторі у всесвіті. Вона така одна у всьому всесвіті. Але ми стали нещадно використовувати її ресурси, витрачати і споживати, розоряти і нехтувати, порушуючи порядок у своєму власному домі, виснажуючи його і не даючи йому часу для поповнення своїх власних сил. Це не може тривати так і надалі!

Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням. Бережімо себе і нашу Землю!

В бібліотеці Пулинської селищної ради експонується виставка-застереження «Не руйнуй гармонію Землі».