13 березня – День землевпорядника

Дата: 12.03.2021 16:51

Землевпорядники – спеціалісти, які володіють знаннями про земельне право, землевпорядкування та управління земельними ресурсами, глибоко розуміють процеси, що відбуваються в природі.

Нині у відділі містобудування, архітектури, ЖКГ, земельних відносин та інвестиційної діяльності Пулинської селищної ради працюють три таких спеціалісти, щоденна робота яких пов’язана з земельними питаннями. Це провідні спеціалісти з питань земельних ресурсів Василь Залужний, Оксана Черниш, головний спеціаліст Василь Владиченко.

У переддень професійного свята землевпорядників привітав селищний голова Олександр Гаврилюк. Усім їм за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, компетентність вручив подяки та побажав і надалі плідно працювати на користь нашої громади.

Своїх підлеглих також привітав начальник відділі містобудування, архітектури, ЖКГ, земельних відносин та інвестиційної діяльності Іван Кайданюк.