Музей «Пулинські барви» вдруге отримав подарунок від Івана Грибана

Дата: 09.03.2021 16:01

Митець Іван Грибан створив іще одну картину – портрет Лесі Українки до 150-річчя з дня народження видатної поетеси. І подарував його музею «Пулинські барви».

Нагадуємо, 25 лютого в музеї проходила презентація творчого доробку художників-земляків до ювілею Лариси Косач, де Іван Грибан разом з іншими членами громадської організації «Пулинське земляцтво» представив першу свою роботу. «Не минуло і десяти днів, як митець завітав до музею з новою роботою, присвяченою Лесі Українці, – розповідає зберігач музейного фонду селищної ради Олена Загацька. – Ми щиро вдячні Івану Васильовичу за подарунок».

Спомин про Лесю Українку житиме не тільки у її поезіях, але й художніх творах митців. І художники Пулинщини зробили свій вагомий внесок в увіковічення пам’яті поетеси-землячки з Новоград-Волинського.