У День народження Великого Кобзаря

Дата: 09.03.2021 10:07

9 - 10 березня в Україні відзначають Шевченківські дні, які припадають на роковини народження і смерті Великого Кобзаря.

Сьогодні, у день народження Тараса Григоровича (207 річниця), до підніжжя пам’ятника працівниками Пулинської селищної ради покладено живі квіти.

Ім’я Тараса Шевченка стало символом України. Адже його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболіває за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається з покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь.

Т. Г. Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

У бібліотеці селищної ради відкрито книжкову виставку творчості Великого Кобзаря.