Із засідання позачергової сесії селищної ради

Дата: 04.03.2021 16:58

4 березня відбулося засідання позачергової 5 сесії Пулинської селищної ради, яке проведено в режимі відеоконференції. Вів засідання селищний голова Олександр Гаврилюк.

У ході засідання депутати розглянули три питання порядку денного:

1) про внесення змін до Регламенту Пулинської селищної ради;

2) про внесення змін до селищного бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2021 рік;

3) про внесення змін до Статутів закладів освіти селищної ради.

По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.

Зокрема щодо третього питання. Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про освіту», на підставі розпорядження Кабінету Міністрів від 12.06.2020 р. №711-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Житомирської області», рішенням четвертої сесії восьмого скликання Пулинської селищної ради від 28.01.2021 р. №224 «Про прийняття майнових комплексів закладів освіти у комунальну власність Пулинської селищної ради», у зв’язку зі зміною засновника, відповідно до рекомендацій постійної комісії з гуманітарних питань та регламенту (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист), селищна рада вирішила:

- змінити власника (засновника) Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Новозаводської ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинівської сільської ради, Пулинського району, Житомирської області шляхом виключення зі складу власників  (засновників) Мартинівської сільської ради та включення Пулинської селищної ради до складу власників (засновників);

- у зв’язку зі змінами затвердити Статут закладів освіти  у новій редакції.