Високий рівень підготовки учнів школи мистецтв

Дата: 04.03.2021 14:57

Вихованці художнього відділу школи мистецтв із задоволенням беруть участь в різноманітних конкурсах, адже мають високий рівень підготовки завдяки своєму викладачеві Леоніду Фесенку.

Участь у майже всіх конкурсах увінчалась призовими місцями та підняла рейтинг школи серед інших навчальних закладів і нашої громади.

В лютому отримали запрошення взяти участь у конкурсі «Лесині стежини», присвяченого 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Конкурс проводився на батьківщині поетеси, в місті над Случчю, під патронатом відділу культури й туризму та школи мистецтв м. Новоград-Волинський. Одна з цілей конкурсу – виховання естетичного смаку та спонукання до створення прекрасного в навколишньому світі.

Від художнього відділу в конкурсі взяли участь Каріна Волощук, Олександра Жура, Інна Олійник, Дмитро Перегуда, Дарина Семеній, Артем Скаківський.

Виставка проходила в Новоград-Волинському краєзнавчому музеї.

Всі свої роботи учні подарували музею.

«Дякуємо нашим талановитим дітям та викладачу Л. В. Фесенку», - говорить директор школи мистецтв Василь Бернацький.