3 березня - Всесвітній День письменника

Дата: 03.03.2021 16:58

Неможливо уявити собі сучасне життя без літератури. Навіть ті, для кого читання не є улюбленим дозвіллям, стикаються з літературними творами, адже сценарій до фільму, стаття в журналі або газеті - це теж праця письменника. Всі, хто має безпосереднє відношення до письменницького ремесла, відзначають сьогодні Всесвітній день письменника.

В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє і шанує все людство. До них належить ім'я великого українського поета – Тараса Григоровича Шевченка.

Шановні користувачі бібліотеки Пулинської селищної ради запрошуємо Вас на перегляд виставки-портрету «Кобзар у серці України». Виставка знайомить із творчим доробком Великого Кобзаря. Представлені видання висвітлюють життєвий та творчий шлях Тараса Григоровича, його мандрівки різними куточками світу, спогади про Кобзаря, невідомі епізоди та цікаві факти із життя письменника.

Змістовніше ознайомитися з бібліотечною «Шевченкіаною» Ви можете, завітавши до книгозбірні.