Святковий концерт школи мистецтв у дистанційному режимі

Дата: 03.03.2021 12:43

2 березня, з нагоди Міжнародного жіночого дня, в приміщенні хореографічного відділу КПСМНЗ Пулинської школи мистецтв селищної ради відбувся святковий концерт, який проходив в режимі трансляції через мережу Фейсбук.

Вітальним словом відкрив концертну програму директор школи мистецтв Василь Бернацький.

У виконанні вихованців школи були представлені різні номінації: гра на музичних інструментах, вокал та після довгої перерви виступили учні хореографічного відділу.

«Хочу подякувати всьому творчому колективу нашої школи, - говорить Василь Бернацький, - за злагодженість та відданість своїй справі – вихованню молодого покоління в найкращих традиціях Української культури. Користуючись нагодою, вітаю наших жінок-викладачів з прийдешнім святом 8 Березня».